Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tűzveszélyes, ha egy...

Nem tűzveszélyes, ha egy panelben az elszívó nem szív, hanem visszafújja a levegőt a lakásba?

Figyelt kérdés

Pontosabban: a konyhai szellőzőnyílásból befelé jön a levegő, a wc-ben pedig a vízóraajtókból süvít, nagyon durván. Szélcsatorna lehet ilyen. Telenyomja kosszal a lakást, meg dohányfüsttel, egyéb szagokkal, attól függően, mit csinál a szomszéd. Mikor ideköltöztem, nem volt ez.

Közös képviseletnek hiába szóltam.

Gondoltam, ha panaszt teszek tűzoltóságon, talán csinálnak valamit, de előtte érdeklődnék, csak nem tudom, hol lehet.


2015. jan. 18. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, mert a kettő (konyha, WC) külön elszívón van. Én a helyedben megkérdezném a szomszédokat (alsó, felső), hogy ők mit tapasztalnak, lehet, hogy felújították, cserélték, vagy csak megpiszkálták az elszívókat ée fordítva kötötték vissza.
2015. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!