Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik gyufa jó minőségű?

Melyik gyufa jó minőségű?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A svéd gyufa:)
2015. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Koronával mindig meg voltam elégedve. Nagyon nedves lakásban éltünk egy évig, a többi gyufa (ilyen sajátmárkásak) egy hét után már nem gyulladt meg, a korona mindig.
2015. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Korona jó volt eddig, de most belefutottam egy tízes csomagba ami nehezen is gyullad és gyakran el is alszik utána. Most már inkább gázgyújtót használok, az egy töltéssel elmegy 2 hónapig.
2015. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

(Kifejezetten gyufára vagyok most kíváncsi. Nem gáztűzhelyhez kellene.)


Ha valaki tud még jót, írjon, mert van egy Koronával nagyon elégedett hozzászóló és másvalaki, aki szerint már nem olyan jó.

Azért persze ki fogom próbálni szerintem! :-)

2015. jan. 19. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az elégedetlen hozzászóló. Szerintem ez a csomag Korona csak valami ezer éve raktárban álló lehetett, mert korábban ilyen nem fordult elő. Ami még jó volt az a Reál sajátmárkás, a legrosszabb a Teszkós, mert túl vékonyak és egyszerűen kettétörnek dörzsöléskor.
2015. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, értem, köszönöm szépen a kiegészítést és a további ötleteket!
2015. jan. 19. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Ebayen vannak még egész jók, pl ez:

[link]

2015. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Te már rendeltél ilyen gyufát?

Sokszor szoktunk külföldről rendelni, de az, hogy gyufát vegyünk, még nem jutott eszembe! ;-)

2015. jan. 20. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, magyar árakhoz mérve elég drága szerintem, pláne hogy már leálltam a gyufákról a gázgyújtó miatt. Gondoltam kicsit "kinézek" az országból hogy ott milyen gyufákat árulnak, nagyobb választékra számítottam. Nem tudom hol laksz, de meg lehet nézni határközeli boltokban pl az osztrákoknál vagy szlovákoknál hogy mik vannak.. Na persze egyszerű használatra azért túlzás ennyit utazgatni érte. Ha sokáig kell gyújtani valamit, ott a Korona gázgyújtója. Nem olcsó, de az nem ég a körmödre.
2015. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Viszonylag közel élek az osztrák határhoz.

Egyelőre a Korona gyufát fogom kipróbálni, mert amúgy nem is fogjuk gyakran használni.

Még egyszer köszi a tippeket! :-)

2015. jan. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!