Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A wc tisztító beleesett a...

A wc tisztító beleesett a wc-be, és eldugult?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a D.mestos műanyag, wc csésze szélére akasztós típusú tisztító-illatosító beleeshetett a wc-be. Kkonkrétan ugyan nem láttam, hogy beleesett, de egyrészt nincs meg, másrészt pedig a víz lassan megy csak le a wc lehúzásakor. Próbáltam pumpálni és wc kefével "kotorni" de nem értem el semmit.


Ha veszek holnap egy csőgörényt, van esély rá, hogy megjavíthatom (nem egyedül, hanem segítséggel)? Tudom, szakembert kéne hívni, de a neten olvasottak alapján legalább 10e ft lenne a munkadíja, ha nem több, és az most nem megy. :(



2015. jan. 19. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos fel kell venni a csészét,mert a kiömlőben keresztbe felakadt.(nálunk ez 16)
2015. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbálj meg belenyúlni, hátha eléred az ujjaiddal, mert az mégis hajlékonyabb, mint a wc kefe nyele.


Én egyszer kaját öntöttem ki és véletlenül beleesett egy csont. A párom vette ki, mikor feltűnt neki, hogy nem úgy folyik le a víz, elérte, pedig nem látszott.


Ha undorodsz a dologtól, akkor húzz kesztyűt, vagy gondolj arra, hogy utána megtudod mosni nagyon alaposan a kezed szappannal, vagy fertőtlenítővel.

2015. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt lehagytam: Egy próbát megér mielőtt komolyabban beruháznál. :)
2015. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

És legyen a másik kezedben 1 kalapács,ha beszorul a kezed

akkor lesz segítség.

2015. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kézzel belenyúláson már túl vagyok, sajnos nem azonnal tűnt fel a dolog, úgyhogy akárhol is járhat már az a hülye 400 ft-os vacak, mindenesetre nem érem el. Kesztyűt húztam.


16e? Jesszusom:((((

2015. jan. 19. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más megoldás, csak a görény, vagy a szerelő. :(
2015. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a csőgörény alkalmas lehet arra, hogy ezt az elakadt wc tisztító kosarát kivegyem, akárhol is van?? Vagy csak arra jó, hogy tisztítsa a csövet? Ha alkalmas, én megveszem holnap és megpróbálom (nem egyedül) megcsinálni.
2015. jan. 19. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Az nem alkalmas.

Alsó kifolyásnál itt van.

[link]


Hátsósnál meg itt.

[link]

2015. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam még, csak ötlet: 2-es vasdrót végére fogóval hajlítani 1 centis kampót, és benyomni, aztán ha sikerül ráakasztani, akkor ki lehet húzni.

Vagy ilyen egészen merev, "acélos" aludrótok is léteznek, amik jók lehetnek.

2015. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, könyékig belemásztam a wc-csészébe, de nem értem el. Kénytelen voltam szerelőt hívni. Ha jól emlékszem, 8 ezer körül volt.
2015. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!