Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházi lakók! Nálatok...

Társasházi lakók! Nálatok mennyi a közös költség egy 40-50nm-es lakásnál? És ez mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
mert nálunk irreálisan soknak tartom. havi 29ezer télen-nyáron. Ebben benne van szemét, csatorna díj, lift díjai, víz, és fűtés, és s közös képviselő díja. (táglaépület, vadi új 17 lakásos társasház)
2010. febr. 8. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy,hogy hol. Nálunk vidéken 50 nm kb. 5000 forint. Ebben: szemétdíj, biztosítás, lépcsőház takarítás, udvar fentartás, és valamennyi megy a felújításra. Lift nincs. Pesten ez majdnem a 3-szorosa.
2010. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én azt hittem, a lépcsőház fűtése van benne, ezért tartottam soknak. De ha a lakásé is, akkor szerencsés ember vagy! Azért nyáron lehetne így is kevesebb.
2010. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

41 nm-es, vízóra nélküli lakás 36182 Ft. Ebben benne van:

- a lakás fűtése

- hideg- meleg víz, csatornadíj

- szemétdíj

- lépcsőház takarítás, fűtés

- közös képviselet díja

Ugyanez vízórás lakás esetében 12eFt-al olcsóbb.

2010. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. febr. 10. 11:20
 15/16 anonim ***** válasza:

ha azt veszed, akkor tudsz kalkuálni egész évre, és nem kapsz azonnali agyvérzést, mikor megjön a gázszámla.

nekem húzósabb téli hónapban csak a gázszámla volt ennyi.


ezen felül csak a villanyszámlát valamint a tv és net díját kell fizetned.


mi majdnem vettünk egy ilyesmi lakást. az úgy nézett ki, h 1 szoba konyhával egyben, valamint egy nagyobb fürdő és kis folyosó. jó helyen volt (Corvin köz) de az árához képest eléggé picúr volt. ott 17e volt a kk. ebben szintén fűtés, csatorna, víz, szemétdíj.

2010. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igaz, csak az a bökkenő, hogy a múlt évben havi 21e-ből kijött minden. Aztán havi 29 lett. Mondván emelkedik a gáz. 42nmes lakásról van amúgy szó.
2010. febr. 12. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!