Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora garázst érdemes...

Mekkora garázst érdemes építeni 2 autó számára?

Figyelt kérdés

Apám 6 méter széles és 5 méter hosszú garázst szeretne de az 5 méter hossz nem túl jó az ő autójának mert épp hogy csak beférne. Az én autóm kisautó, annak az is elég.

Mivel nincs se szuterin és semmi értelmes hely ahova lehetne pakolni ezért a garázsba szeretnénk salgo polcokat és 1-1 garnitúra abroncsnak is kell hely.

Szerintem a 6x5 kevés lenne.


2015. febr. 1. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi azt csináltuk az éppen elegendő hosszúságú garázsban hogy megfelelő helyre leraktunk egy pallót aminek az első kerékkel nekigurulva az autó eleje kb. 2 centire volt a faltól a legalsó polc alatt. De az egy eredetileg trabanthoz méretezett garázs volt. Ha van hely és építetek akkor érdemes nagyobbat.
2015. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 puritan ***** válasza:

6x5m tényleg elég kicsinek tűnik. Nekem is 5m hosszú a garázsom, de a Ford Focus éppen csak belefér. Nagyobb kocsi meg már nem is férne el.

A 3m szélesség arra elég, hogy ha szorosan egyik oldalra állsz, kényelmesen ki lehet nyitni az ajtót a kiszálláshoz. Nagyon sok polc meg egyebek már nem nagyon fér el.


A garázst ugye hosszabb távra építi az ember, mint az autót. Most még nem tudod, hogy néhány év múlva milyen kocsid lesz. Szerintem érdemesebb inkább most egy kicsit bővebbre venni, mint utána örök időkig nyomorogni benne.

2015. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!