Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kémény a szobában a plafontó...

A kémény a szobában a plafontól a padlóig tiszta fekete a kátránytól, és nagyon büdös. Ha leverjük a vakolatot róla, és újra vakoljuk, a kéményt pedig nem használjuk többet, akkor az új vakoláson átüt-e majd a kátrány, vagy megszűnik ez a probléma?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átfog ütni.Szakembert kellene megkérdezned.
2010. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem valószínű, h elmúlik...

Általában csak akkor esik meg az ilyen ha a kémény használatban van és valami oknál fogva sok pára csapódik a kémény belsejébe.Ilyen esetben hiába vakoljuk újra ugyan úgy átüt, ilyenkor csövet vagy valami bélést raknak a kéménybe és, csak száraz dologgal tüzelnek.

Igazából én se tudom mi lehet az oka, de leírtam amit tudok hátha valami a segítségetekre lesz és SZAKEMBERhez kell fordulni...

2010. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mit égettetek benne hogy kátrány vált ki?
2010. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fenyőfával tüzeltünk cserépkályhába, de nem akarjuk tovább használni ezt a kéményt, hanem a lakótéren kívül berakunk egy kazánt.
2010. febr. 10. 11:31
 5/5 sulfur ***** válasza:
A kémény tetejére tennék egy "sapkát", hogy az eső ne essen be. A víz szépen le tudja mosni a kormot a kémény belső oldaláról, aztán a tisztító nyilásnál ki tud fojni. de a vakolaton keresztül is át tud szivárogni.
2010. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!