Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a házam elé az utcára én...

Ha a házam elé az utcára én magam ültetek egy fát az akkor is az önkormányzat tulajdonát képezi?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Így van.
2015. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Takarítanod neked kell alatta, de azért az önkormányzat kedvére kivághatja.
2015. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És én hogyan vághatom ki, ha valami okból zavar? Szoktak erre engedélyt kiadni? Akár több fára is?
2015. febr. 2. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
igen engedellyel te is kivaghatod most nem tudom hol van az enhedelyeztetesi jogkor mindent varialnak talan a kormanyhivataloknal.
2015. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól gondold meg mit csinálsz ,irták mi lehet utána .
2015. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem látom ilyen súlyosan a helyzetet. Csinálni kell egy fotót, az ültetés előtti állapotról. Gyereket, unokát, kisállatot, valamit fotózz le, de úgy, hogy a kérdéses terület is benne legyen, és jól látszódjon, hogy nincs ott semmiféle fa. Szóval mintha véletlenül lenne megörökítve a terület, úgy fotózz. Aztán ültess. Ha nem tetszik, vagy túl sok gonddal jár, vedd ki. Ha valaki észrevenné és reklamál, akkor tudod azt mondani, hogy nem volt ott semmiféle fa, itt van ni, szerepel a kisunokámról kattintott fényképen. Egy madár pottyantotta el a magot, kikelt, nagyra nőtt, de a gépjármű kihajtásban zavart a kilátásban, balsesetveszélyt okozott és kivágtad...

Én így csinálnám...

2015. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!