Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Radiant cirkó E01...

Mit tegyek? Radiant cirkó E01 hibakód

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Sziasztok! Van egy 7 éves radiánt cirkó készülékem! A kálváriám kb.2 éve kezdődött! Időközönként kiírja E01! Már tudom, hogy ez a gyújtó láng probléma! Akár elhiszitek akár nem lassan kulcsot adhatok a szerelőknek! Kijönnek csinálnak ezt azt, elviszik a pénzt, aztán egy két nap s kezdődik előröl minden! Bevallom, tök hülye vagyok ehhez!Kijönnek csinálnak ezt azt, elviszik a pénzt, aztán egy két nap s kezdődik előröl minden! Bevallom, tök hülye vagyok ehhez! Köszönöm!

#Radiant cirkó #E01 hibakód
2015. febr. 11. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

és miért nem vállal garanciát a munkára? ha meg nem tudja kijavítani a hibát akkor mondja meg ne húzzon le. Ezt nyugodtan megmondhatod neki.


Magad is próbálgathatod: [link]


a 6. oldalon írják

2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos ezeken már rég túl vagyok! Öt szerelő volt itt s sok mindent kicseréltek,s egy darabig tökéletesen működik,utána mégis visszajön az E01! Garanciát csak arra vállalnak amit kicserélnek! Nem értem! A Radiánt ennyire bonyolult? 5 szerelő nem tudja megcsinálni? Azt hiszem jobban járok ha veszek egy új NEM RADIANT cirkót!!!
2015. febr. 27. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg a gyártónál érdeklődj, lehet széria hibás vagy valami csak nem értesültél a visszahívásról régen
2015. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálunk is hasonló hibát produkált, amikor a tűztér első szigetelése szétrepedt és beesett a tűztérbe. Egyébként az égéstér előlapja szériahiba miatt meghorpad és a feszülés miatt széttörik a tűzgátló szigetelés is. A hátára fektetve érdemes egy sík felületen benyomni és utánna igazítani.


Az E01-es hibakódot akkor is írta a készülék, mikor fordítva dugtam vissza a konnektorba, már majdnem hívtuk a szerelőt, amikor egy fórumon rátaláltam, hogy nem mindegy a polaritás. :-) Így visszafordítva a dugót, egyből rendesen működött.

2017. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megoldódott valamelyikőtöknek a problémája? Nekem 8 éves a kazánom. Semmi baja nem volt eddig. Fali termosztátot cseréltem és azóta 1-5 naponta kiírja az E01 hibakódot.
2018. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tsawar válasza:

Sziasztok!

Nekem is ugyan ez volt a probléma, bedugtam fordítva és jó is lett!

2018. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!