Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akadnak olyan lányok akik...

Akadnak olyan lányok akik "nyugodt" vidéki életre vágynak? Parasztházban élnének és amit lehet megtermelnének maguknak.

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a faj már kihalóban van. Eddigi életem során ilyennel még nem nagyon találkoztam.
2015. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én. Csak ezzel már elkestem, és a megfelelő fizikumom sincs meg hozzá. Bár a lány kategórián már jócskán túl vagyok.
2015. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy a feleségem is oda volt, meg vissza, amikor a panelből kiköltözni készülvén végül indítványoztam, hogy ne Debrecenben, hanem az aglomerációban, például Józsán vegyünk házat. Mondta, hogy ő nem akar falun lakni.

Nos 5 perc autóútra van Debrecentől, és valóban falusias. De minden egy helyen, a Józsa központban van. Van Posta, Spar, Tesco, virágbolt, piac, patika, könyvtár, pék, hentes, gyógynövény, fittnessterem, sorolhatnám...

És ma már a feleségem is mosolyog, amikor az 5 éves kisfiunk hátramegy a kertben málnát legelni. A többi gyümölcsről, vagy a paradicsomról nem is beszélek, valami fantasztikusan finomak, zamatosak a gyümölcsök, amik a fán érnek meg teljesen (és nem szedik le őket kicsit korábban, hogy még 5-6 nap piacon tartózkodást is kibírjanak.)

És még télen is kijárok a kertbe friss petrezselyemzöldjéért. Isteni :-)

Szóval mostmár mosolyog, amikor az orra alá dörgölöm az ellenállását.

Igaz, nem parasztház, hanem egy jól hőszigetelt és összkomfortos családi ház, szépen felújítva, és szépen gondozott dísz-és haszonkerttel...

2015. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit még a #3-as kommentemhez hozzázennék, hogy azok a barátaink, vagy a gyerek barátai, akik városban laknak és semmi pénzért nem költöznének "vidékre", nos ők is szívesen járnak hozzánk barátkozni, bográcsozni, szalonnasütésre, kerti összejövetelre. Mert náluk ez a panelban, vagy a társas házban kivitelezhetetlen. Én pedig szívesen látom őket, és hívom őket, mert élvezem a nagy terület adta lehetőségeket és a természet zöldjét.
2015. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
23 eves lany (anya)! vagyok! New Yorkban elek 5 eve! Minden almom, hogy meg ha szegenyesen is egy sajat paraszthazban hatalmas kertel elgessek! Ahol a gyerekeim az udvaron kergethetik egymast vagy a csirkeket, kacsakat! A sajat kertunkbol ehetik a zoldseget, gyumolcsot stb! Erre a kerdesre is ugy bukkantam, hogy ebben inellato gazdalkodas temaban keresgeltem! Szval nem?haltunk ki! :)
2015. ápr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!