Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítség! Vészhelyzet! Mivel...

Segítség! Vészhelyzet! Mivel fixáljam a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés
a fülhallgatóm felső részén megtört a műanyag borítás és kilátszódnak a drótok és félő, h eltörik. Sajnos ragasztóm nincs itthon, így van vmi, amivel vhogy fixálni tudnám a borítást? nagyon szeretem ezt a fülest... nem akarom elveszíteni :(

2015. márc. 3. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szigszalag.

Mire nem jó? :D

2015. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyanom sincs :((((( jaaaaj, most mi lesz :( ragadó felületű tárgyam nincs .. a drótok mintha a fülhallgatóm belei lennének... jaaaaj :( nem lesz így baja?
2015. márc. 3. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hivd a mentot.
2015. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Vegyél sixalagot addig SEMMI ESETRE SE HASZNÁLD!!! főleg ha látszanak a drótok....kisülhet vagymi.....
2015. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tekerd be ideiglenesen valami szalaggal, oszt köss rá egy csinos masnit.
2015. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szikszalag. V
2015. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! holnap az első dolgom lesz, h veszek vmi ragasztódolgot, gondoltam, h összevarrom, de túl nagy a tű hegye, így félő, h átszúrom és vége lesz :( jajj :( körbetekerem vmivel akkor. De, sebtapasz nem lenne rá jó? Vagy kötszer?
2015. márc. 3. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:

!!!! --> cimkek!!

"muanyagelegtelenseg"

"ritmuszavar"

lololololololhahahhahahaha

2015. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit a szép szőke hajadba szoktál kötni, olyan szalag!
2015. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

itt látni engem a webkamerán keresztül?

de nincs szalagom, így egy sebtapasszal fixáltam, de olyan nagy dilemmában voltam, mert volt 4 darab és az egyiken kutyus van, a másikon bagoly, a harmadikon virágok a negyediken pedig egy autó, így nem tudtam dönteni, h melyiket tegyem rá. de a baglyosnak vágtam el a szélét, de sajnos egy picit belenyírtam a szárnyába :( szegénynek ugye nem lesz baja? :( én nem akartam őt bántani, de ez az olló vhogy görbe, én nem tudom miért, már így volt a manikűrszettben :( hmm.. de így most megmenekült a fülhallgatóm?

2015. márc. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!