Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Földszinten lépcsőház bejárati...

Földszinten lépcsőház bejárati vasajtó felett lakók! Titeket nem zavar az ajtó örökös csapódása? Főleg panelban élők!

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem földszinten lakom, de akik a házunkban ott laknak, őket borzasztóan zavarja, no meg amikor valaki kóddal jön-megy késő este, éjjel is. Viszont ez ezzel jár, másnem a lakók tudnak egy kicsit figyelmesebbek lenni, hogy mondjuk éjjel 2-kor nem kóddal megy be. Aki földszintre költözik annak ezzel is számolnia kell, benne van.
2015. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ajtófékkel meoldható a probléma.
2015. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van ajtófék de hiába, nem segít sokat mert sokan belökik, többször lett állítgatva meg cserélve is de nem lett jobb. Második te is a fszt-en laksz? Gondoltam hungarocellborításra is belülről a falra hátha tompít valamit...
2015. márc. 5. 12:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Jobb fajta ajtó fék kell. Van amit hiába lök be, akkor se fog csapódni, mert egész úton mind két irányba fékez. Ki kell cseréltetni az egész ajtót műanyagra, mindjárt másképp koppan. Minden csak pénz kérdése.


Ha nem tudja a sok szomszéd kulturáltan csukni, akkor fizessék ki közös költségbe.

2015. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kamera is sokat segítene, és személyes számonkérés. Mondjuk adatvédelmi oldalról nem tudom, hogy hogyan működik.
2015. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen erre a műanyagajtóra cserére én is gondoltam csak a ház elég csóró pedig 10es, valszeg nekem kéne állnom legalább a nagyját, nem tudom mibe fájna egy ilyen...
2015. márc. 5. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Költözz el. Vagy csóró vagy hozzá?

Tipikus lakotelepi nagyképű ember vagy. Semmi több.

2015. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem a szigetelés nem sokat segít, ajtófék. Ha nem tudod közösköltségre, akkor saját zsebre. Értelmetlen kommentekkel meg nem kell foglakozni!
2015. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te 57%os! Az IQ-d biztos annyi sincs! Igen csóró vagyok, gondoltad volna hogy hogy magyarországon ilyen is van? Én vagyok a nagyképű? Én csórózom a másikat? Szerintem meg te vagy egy nagyképű pénzes zsidrák, az ilyeneket szoktam megütni ha elémáll de ahhoz gyávák!!! Csak itt nagy a pofa mi?
2015. márc. 5. 15:19
 10/13 anonim válasza:

Mi anno a másodikon laktunk és nyáron nyitott ablakoknál még mi is brutálisan hallottuk az ajtócsaokodást! A mi lépcsőházunknak ilyen nagy vas ajtói voltak, mi is hiába szereltettünk fel ajtóféket...


Ez mát csak azon múlik, hogy a lakók mennyire csapkodják az ajtót.

2015. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!