Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vásároltam egy fürdőszobai...

Vásároltam egy fürdőszobai kapaszkodót, vákumosat. Folyamatosan leesik a csempéről. Nem szeretném kidobni a 3000 ft-os kapaszkodót, megragasztanám, de mivel tudnám hozzáragasztani a gumit a csempéhez? Létezik olyan ragasztó?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

FBS ragasztó. Garantáltan megfogja, és nyom nélkül eltávolítható.

[link]

2015. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szilóval kinyomod az odaragasztja.
2015. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 19. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod előbb enyhén benedvesítve jól odanyomni, és úgy megtapasztani, hátha megmarad. Vagy a kád sima részére.


A csempéhez nem tudom, mennyire jó ötlet odaragasztani, ezek nem valami atomháború-biztos módon vannak feltéve a falra. Még ha véletlenül erős ragasztó van is alattuk, a ragasztó alatt esetleg egy rossz, porózus vakolat van. Én nem mernék nagy súllyal belekapaszkodni, az biztos, mert ha kezemben marad a kapaszkodó két ráragadt csempével, akkor elszállok a fürdőszoba másik faláig.

Ha kapaszkodó, akkor valami befúrós-dübeles a jó.

2015. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam kicsit nedvesen,próbáltam szárazon,sehogy nem maradt fent.Ragasztót még kipróbálom,ha nem okés,feladom.
2015. márc. 20. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Na a fater kell ilyen problémákra kérem szépen. Ő kőműves révén úgy felpakolja neked csempéket, mondjuk itthon járólap van a falon is, hogy egy atomrobbanás se vinné szét, még a konnektor is körbe van betonozva... :D
2016. júl. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!