Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Újbuda - Hengermalom út, II....

Újbuda - Hengermalom út, II. Csatárka u milyen környék?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Csatárka környékén lakom. Főleg társasházak vannak, illetve vannak kisebb részek amik iker/családiházasok. A többség értelmiségi, sok a fiatal, nagycsaládos is akad. A családiházas részen akadnak diplomaták, "újgazdagok", de belőlük kevesebb van. Oviban a többi szülő teljesen normális, megbízható. Nyilván nem a belváros, de jó a közlekedés, busszal 15 perc kb a 4-6-os vagy a metró. A nagyobb üzletek kicsit messzebb esnek (Tesco, Interspar, Auchan, Aldi, Lidl, Praktiker 15 perc kocsival, kocsi nélkül elérhetetlen), Spar, CBA, Tesco Expressz, piac van, óvoda, iskola, játszótér, orvosi rendelő szintén, az SZTKs fogorvos kicsit messzebb esik. És itt van Bp legjobb cukrászdája :). Erdő, kirándulóhelyek helyben. Elvétve hallani csak betörésekről, utcáról ellopott autókról, én biztonságosnak érzem a környéket. 11-es busz nagyon gyakran jár, 29-es viszont ritkán. A környéken egyelőre ingyenes a parkolás.
2015. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Elsősorban munka miatt kérdeztem mert lenne ott lehetőségem elhelyezkedni és, hogy mennyire lehet ott albérletet találni akár csak kiadó szobát?

Debrecenből költözök fel és nem igazán vagyok ismerős Pesten.

2015. márc. 29. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt majd az albérletkereső oldalakon tudod megnézni, de amúgy az egész környék jó. Mivel a közlekedése jó, ha fél órára is laksz a munkahelyedtől, az Budapesten teljesen jó:)
2015. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatárka közvetlen környékén kiadó szobát nem fogsz találni, olcsóbb lakást is csak óriási szerencsével. Lent a Duna felé esetleg, Óbudai Egyetem környékén talán van esély szobára (kocsival 10 perc, busszal kb 20). Ilyen szempontból ez nem a belváros, keresgélni kell és ha szerencséd van találsz megfelelőt.


A másik helyen, a Hengermalom útnál biztos könnyen találnál albérletet, van a közelben lakótelep meg egyetem is.

2015. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!