Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Piros viasz fröccsent a...

Piros viasz fröccsent a világos falra. Leszedtem, de nyomot hagyott. Hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 20:44
 1/7 anonim válasza:
Fess át mindent pirosra, de még a párnákat, a tv-t és az ablakokat is.
2015. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Agyhalott. Miattad nem kiemelt a kérdés, pedig sürgős lenne. -.-'' Majd téged is befestlek.


A nyoma nem piros, csak gondoltam megemlítem, hátha élénkebb, mint mondjuk egy fehér gyertya után, mivel még nem történt velem ilyen szóval gőzöm sincs, hogy milyen szokott lenni.

2015. ápr. 4. 22:10
 3/7 anonim válasza:
Na itt meg kinyírtak valakit...
2015. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Manapság már nincsenek olyan emberek akik szeretik az illatgyertyákat. És ebből kifolyólag olyan sincs, hogy valaki balfék, mint én és véletlenül leveri a polcról... -.-'
2015. ápr. 5. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod egy textilt rajta tartva vasalóval hevíteni. Konkrétan kivasalod a falat, miközben a textil felszívja a viaszt. Ez komoly és működik, de nem hinném hogy nyomtalanul el lehet tüntetni.
2015. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 5. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Többrétegű konyhai papírtörlőt a folt fölé szorítva max 80 fokos vasalóval melegíteni. A megolvadó paraffint a konyhai törlő felszívja. Ha a törlőre átszivárgott egy adag, tisztára cserélni, és a műveletet megismételni...
2015. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!