Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban lakók segítségét...

Panelban lakók segítségét kérem! Mi lehet ez a zúgás?

Figyelt kérdés
Panel lakásban lakunk és nagyjából egy éve hallunk a párommal szűnni nem akaró zúgást, de csak az egyik szobában. Ami még érdekesebb, hogy inkább csak az egyik falnál észlelhető, annál, amelyik az ablakkal szemben van, ezért nem hiszem, hogy egy légkondi lenne a ludas, mert ugye az a lakáson kívül van és ha berezonál, akkor a közvetlen falaknál lehet hallani. Először hűtőre gyanakodtunk, de ugye az bizonyos időközönként kikapcsol, de ez nem, ez folyamatosan zúg,24/7, mintha muszáj lenne. A szellőzőre is gondoltunk, de az nálunk este 11-kor óramű pontossággal kikapcsol, szóval más valami lehet. Oly annyira zavaró, hogy még füldugóval sem tudok a szobában aludni. Ötleteket kérnék, hogy mi lehet az, és hogy valaki tapasztalt-e már hasonlót. Ami még érdekel, hogy ki tudná ezt kideríteni rajtam kívül, hogy honnan jön a zaj, hogy lehetne megszűntetni, van-e erre valami vizsgálat, valami szerv, aki ebben illetékes, kinek szóljak ez ügyben!? Előre is köszönöm a normális válaszokat! 30/F

2015. ápr. 6. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
hány emeletes és hanyadikon laktok?
2015. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy a mi hűtőnk elektrolux (új) és majd megőrültem a zúgásától, mert hátul van egy rács, ami hozzáért a padlóhoz és folyamatos hangot produkált. Ki kellett támasztanom a hűtő alját papírújsággal hogy csend legyen.... (85.00 ftos hűtőnéll:S:)
2015. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
11 emeletes, a 4-en lakunk. A 7-en kint van egy légkondi, először arra gyanakodtam, de később letettem róla, szerintem túl messze van tőlünk, nem hinném, hogy az lenne. A hűtőnket is kikapcsoltam, de úgy is hallottam, szóval az sem lehet. Durva, hogy ez miatt nem tudok abban a szobában aludni, napközben is füldugóval és ipari fülvédővel tudok olvasni, netezni....
2015. ápr. 6. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
a hűtőt kikapcsoltad vagy ki is húztad a konnektorból?
2015. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben valamilyen elektronikai eszköz, aminek a tápegysége "búg"? Próbáld ki azt, hogy húzzál ki minden elektronikai eszközt nálatok. Ha megszűnik a búgás, akkor nálatok van a bűnös. A vízcsövek merre futnak?
2015. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A hűtőt kikapcsoltam, kihúzott, az nem lehet. Viszont néhány hónapja volt a konnektorban valami pukkanàs ès az egyik kislàmpàban ki is égett a lámpa.
2015. ápr. 7. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!