Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerulhet? A szobámban...

Mennyibe kerulhet? A szobámban becsapta a szél a teraszajtót, a szobaajtómnak pedig emiatt kitört az üveg része. Nagyjából a fele volt üveg. Mennyibe kerulhet egy új üveg bele? Az üveg mennyi és kb a szerelőnek mennyit kell fizetni? Fontos!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 14:21
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem kifizette a biztosító, amikor nekidobtam egy labdát, és kitört az üveg az ajtón.

Egyébként attól függ, milyen üveg volt. Biztonsági, edzett üveg, amely úgy törik, hogy ne vágjon el semmit és senkit, esetleg plexi, vagy hagyományos üveg? Az árak abban a sorrendben csökkennek, ahogy felsoroltam az előbb.

2015. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 m2 üveg 6-8 ezer Ft, kiszállás és munkadíj legalább 5 ezer.
2015. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először a biztosítóval beszélj. Meglehet, hogy kiküld valakit aki megnézi, meglehet, hogy fotót kér a jelenlegi állapotról. Az is lehet, hogy számlát fog kérni bemutatásra, és csak annak ellenében térit!! Kérdezz rá, a mesterek ha számlás munka, drágábban dolgoznak, nem mindegy, hogyan egyezel velük!
2015. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Felesleges olyan köröket lefutni,mind amit a 3 ír .

Ha számlát ad az iparos akkor nem tud csalni.Nem nagy eltérés van köztük árban .A biztosító meg annyit fizet ki kárra,amennyi kockázatot erre bevállaltál .Mi van bent a szerződésben .

2015. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk most cserélet üveget az egyik ablakunkban, kb. 50x120-as lehet, 4500 ft volt, teljesen sima üveg, semmi extra. Elvittük az üvegeshez.
2015. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Megéri az a néhány előzetesen megfutott kör, akárki akármit is mond. Egyrészt a biztosítók sem egyformák, van, amelyik egy egyszerű kávéfőző robbanást is előtte megnéz, hogy igaz-e?

Másik a fotót kéri róla még helyreállítás előtt.

A harmadik a mester számláját kéri, még akkor is, ha csak részben térit...

Egyébként a mester is olcsóbban vállal, ha a számla nem kell!

2015. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!