Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol jutok a legolcsóbban...

Hol jutok a legolcsóbban elfogadható minőségű alapvető háztartási eszközökhöz?

Figyelt kérdés
Párommal most fogunk külön költözni és ilyen alapvető dolgok érdekelnének hogy fazék, evőeszköz, tálak, esetleg mosógép, hűtő stb..a lehető legolcsóbban hol lehet kapni?
2015. ápr. 7. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Gépeket vagy használtan lehet olcsón venni, vagy vannak kimondottan olyan üzletek amik "szépséghibás" gépeket árulnak (bemutató darabokat pl), a többit szerintem az Ikeában érdemes beszerezni.
2015. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) esetleg meg tudod mondani a "szépséghibás" gépek boltjának a nevét? vagy hogyan keressem?
2015. ápr. 7. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Beírod, hogy pl. mosógép outlet és kidob egy csomó outlet boltot. Érdemes mindet átnézni, mert az egyiknél mondjuk a hűtő, másiknál a mosógép olcsóbb.

Én az egyiknél több, mint 1 éve szárítógépet vettem 50000 Ft-ért. Eredeti ára 85000 Ft volt (ezt több más boltban is ellenőriztem). Telefonon beszéltem az eladóval elmondta mi a sérülés és hol van. Kérésemre képeket is készített a gép minden oldaláról a sérülés mellé mérőszalagot helyezett, hogy lássam mekkora a repedés. A képeket elküldte nekem email-ban. A tetején lévő repedést egy boltban méretre vágott műanyag lappal lefedtem (2000 ft). Nem látszik semmi. Ugyanúgy megkaptam az 1 éves garanciát, mint a sérülésmentes gépre. Azóta sincs semmi baja a gépnek. Korrektek voltak. A fagyasztómat hamarosan le kell cserélnem azt is ilyen helyen veszem meg, mert a melléképületben vannak a fagyasztóim úgyis. Nem érdekel, hogy néz ki, csak működjön.

Én itt vettem [link] , de valószínű máshol is megbízhatóak.

2015. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

a korrektoutlet is jó, vásároltam már náluk, de van még:

www.grx (pont) hu innen is vásároltam már, teljesen korrekt - bocs de nem engedi rendesen ezt a linket idemásolni.


több:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Grx felejtős, iszonyatosan elszálltak az áraik. Normál új termék rendes webshopból sokszor olcsóbb.
2015. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2015. ápr. 8. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!