Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásban lakom, és rágcsálókat...

Lakásban lakom, és rágcsálókat tartok ketrecben, valamint egy cicát. Milyen hatékony szagsemlegesítő módszer, termék létezik?

Figyelt kérdés
Én már nem is érzem, de mások igen-
2010. febr. 19. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, hogy létezik. Vagy ha igen akkor nekem sem sikerült még rátalálnom. Egy élő állatnak mindig is lesz szaga. Ha találsz is valamit, az is csak ideig-óráig tarthat. Rendszeres alomcsere, fertőtlenítés, max. valami illatosító, de ezt nem kedvelik az állatok. Csak ezt tudom javasolni, de gondolom ezzel nem igen segítettem.
2010. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, én is ettől tartok, hogy valóban nincs komoly szagsemlegesítő. az állatok más-más helyiségben vannak, max annyit tehetek, hogy a cicának beszerzek egy zárt macskavécét, ami fedett, és lengőajtóval működik...
2010. febr. 19. 15:35
 3/11 anonim ***** válasza:
A cicának a zárt wc nagyon jó ötlet, nekünk is olyan van. És az is fontos, hogy nagyon jó minőségű almot használj. Mi egy ideje szilikátosat használunk, ebből tulajdonképpen semmi szag nem jön ki. Nem túl olcsó, de sokáig kitart és tényleg mindent magában tart.
2010. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a rágcsálok nem buik(nekem nem) de a cica az má jah xd még szerencse hogy allergiás vagok rá, ezért nem is lehet xd csak patkányom és tekim van:)
2010. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet. a ti cicátok simán elfogadta?azt olvastam, hogy nem mindig fogadják el a zárt alomtálcát. a szilikátos alom mennyibe kerül?
2010. febr. 19. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
büdik*
2010. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na, nekem négy fiúpatkányom van :)
2010. febr. 19. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a kezdetektől (7 hetes volt a cica) zárt alomtálcánk van, tehát ő ezt szokta meg. Próbálhatod úgy, hogy az elején nem hagyod becsukódni az ajtaját (kitámasztod valamivel vagy leakasztod).

Ha lehet kapni, akkor az Aldiban érdemes venni, 8 litereset adnak 2000-ért. Ezzel kétszer tudid feltölteni a tálcát és elég 1,5-2 hetente teljesen kicserélni (persze a kakit minél sűrűbben kiszedni). Így tehát 1 hónapra elég a zacskóval.

Amúgy 3,8 literesek 1600-ért vannak, 5 literes 2000-ért és 8 literes 3000-ért (ezek Tesco és Fressnapf árak).

2010. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
gyakran égess intenzív illatú füstölőket!
2010. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi az infót. a füstölőt én is használom, de már attól is herótom van :D
2010. febr. 19. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!