Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erkélyre kis tavat? Van három...

Erkélyre kis tavat? Van három ékszerteknősöm és gondoltam nyárra készítenék nekik az erkélyemre egy kis tavat. Mi kell hozzá? Esetleg tudnátok képet feltenni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lavór, víz, kövek.
2015. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elbír az erkély akkora súlyt? A kövek meg a víz elég nehéz tud lenni, ha nem terasz, hanem (régebbi) bérház erkélye, akkor nem biztos, hogy érdemes kockáztatni egy sok száz kilós terheléssel.
2015. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nagy tavat csak egy helyes kis tavacskát.Amúgy elég nagy az erkélyem,tavaly medence volt a gyereknek kirakva,idén gondoltam felújítom az erkélyt kifestem ,új linóleum és a végébe tennék egy dísztavacskát.Más embereknek tele van virágokkal ami cserepestül,földestül is van olyan súly mint egy kis tavacska.
2015. ápr. 23. 13:27
 4/6 anonim válasza:
Akkor szerezz be egy kicsi medencét és csinálj belőle tavat, esetleg valami ilyesmit: [link]
2015. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képet,ez jó ötlet.OBI-ba lehet ilyet kapni?
2015. ápr. 23. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ékszertekik szeretnem napozni, tegyél bele kifőzőtt követ, arra kimászhatnak. De legyen árnyékos helyük is, mert a kánikulában elbújnak.
2015. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!