Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a lakótársai...

Mit csináljak, ha a lakótársaim éjjelenként fent vannak és nem tudok tőlük aludni? Egyetemisták.

Figyelt kérdés
Most is itt beszélgetnek, partiznak vagy nem tudom, mi van. Beteg vagyok, megfáztam, fáj mindenem. Direkt 10 után feküdtem le, hátha csend lesz addigra. Egy ideig jó volt, utána 3/4 12-kor ébredtem fel a nagy hangzavarra. Most pont 3 óra mulva kelnem kell, dolgozni kell mennem délelőttre. Amúgy sem tudok jól aludni panelben, így meg végképp nem. Külön lakást nem tudok kivenni pénz miatt, csak ilyen lakótársasat. Hogy fogom bírni a melót... Lehet, hogy lázas is vagyok. Minden testrészem fáj már. Idegesség is tombol bennem. Tegnap 10 előtt feküdtem le, akkor is zaj volt. Olyan idegesítő, mert én nem tudok dumálása elaludni. Füldugó se segítene, mert biztos, hogy áthallatszana rajta a zaj.
2010. febr. 23. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
valaki költözzön.. :( Lehet, hogy lesz más megoldás is, de szerintem kezdj el másik albérletet keresni...
2010. febr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De minden egyetemistás ilyen. Aki dolgozik nem megy albérletbe, legalábbis egyedül nem, max. a párjával.
2010. febr. 23. 00:52
 3/18 A kérdező kommentje:
Még garzon lakást se tudnék kivenni, mert az minimum 40 000 ft, de ez is ritka. Fizetésem 3/4-e...
2010. febr. 23. 01:06
 4/18 anonim válasza:
30%
halgass elvis presleyt
2010. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem próbáltad a füldugót!

Hidd el, az lesz a megoldás! :D


Csak azt nem tudom, akkor hogyan hallod majd meg az ébresztőórát?... 8-o

2010. febr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ébresztőre kelek! 3 óra mulva kellene...

Szerintem senki nem tudja, milyen lehet ez, kialvatlanul, idegesen végig dolgozni a napot. Már a fejem is görcsöl. Bevennék altatót, de akkor még az ébresztőre sem ébrednék fel. Tapasztaltam.

2010. febr. 23. 01:42
 7/18 anonim válasza:
Szia, fiú vagy lány vagy? Mert én is hasonló helyzetben vagyok..és emiatt lakótársat keresek..
2010. febr. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2010. febr. 23. 03:16
 9/18 anonim válasza:
Az a helyzet,hogy ha dolgozol,nem érdemes egyetemistákkal együtt laknod,ők teljesen más életet élnek.Amikor én egyetemista voltam,a suli mellett dolgoztam is...kollégiumban,na az nem volt valami frankó,reggel korán melóba menni,de még éjjel is üvölt a zene,meg egy-két idióta a folyosón!Szerintem simán tudsz találni dolgozó lakótársat,adj fel egy hirdetést,hogy te keresel ilyen helyet...szerintem összejöhet!Nálam csend honol a lakásban,cicák is,párom is mélyen dormol,én mégsem tudok aludni.. :( szerintem front is van! :( Még valami,ha beteg vagy,nem kellene inkább holnap a dokihoz elmenned??És akkor legalább napközben kipihenhetnéd magad! :)
2010. febr. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Van 2 cicóm, velük nehezebb minden keresés. Ez az albérlet azért jó, mert olcsó.

Dokihoz nem megyek, mert nem ebben a városban van. Melózni nem tudom, menjek-e, mert 40 perc és "kelnem" kell 1 óra alvással. Itt ülök a gép előtt, pedig mindenki csendben van már. Ha egyszer felidegesítenek a zajjal, nem tudok aludni, igaz fél 3-kor lett végre csend kb.

2010. febr. 23. 03:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!