Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelprogram. Mik a változások?

Panelprogram. Mik a változások?

Figyelt kérdés
A panelprogram keretében milyen változások mennek végbe a lakásokon? Mennyivel lesz "lakhatóbb" a lakás? Akik már részt vettek ebben, segítsetek!
2010. febr. 23. 18:38
 1/6 anonim válasza:

A fűtés teljesen korszerűsített,amivel nagyon sokat lehet spórolni,mivel kevesebbet kell fűteni a jól szigetelő ablakok miatt ahol nem szökik a hő.

Nyáron nem lehet rögtön megfulladni a hőségtől ha jön a nagy meleg,mert nem melegszik fel a vastag szigetelés olyan könnyen mint a beton,de őszre,amikorra kell éppen elég meleg.

Az esztétikai dolgok mellékesek,de pl eladásnál nem.Egy panelprogramban részt vett lakást több pénzért adhatsz el vagy ki.

Hirtelen ennyi jutott eszembe,de ha van még valami amit tudni szeretnél kérdezz nyugodtam.Egy elégedett lakó vagyok :D

2010. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

én még "sima" panelben laktam, de most költöznénk, ilyeneket néztem ki. jól hangoznak a változások.


még egy kérdés: fűtéshez mindenesetben egyedi mérőórát tesznek ilyenkor?

2010. febr. 23. 18:48
 3/6 anonim válasza:
Igen.A legújabb rendszer szerint már igen.Ez praktikus.Havonta egy kis radarszerűséggel,amit a bejárati ajtóhoz tesznek leolvassák az egész lakás fogyasztását :)
2010. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!
2010. febr. 23. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon jó! csak olyanba költözz, ami szigetelt, és egyedi fűtésmérős! nekünk digitális mérő van mindne radiátoron, havnta ideáll egy kocsi a ház elé, és rádiósugarakkal leméri, hogy az adott lakásnak mennyi volt a fogyasztása. jelentősen csökkent a fűtésköltségunk!
2010. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. azt elfeljtettem, hoyg Pécsett lakunk, itt a panelházak nagy része már ilyen!
2010. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!