Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban dugul el a...

Egyre gyakrabban dugul el a WC. Elhízás okozhatja?

Figyelt kérdés

régen soha nem dugult el, azonban az utóbbi hónapokban/kb elmúlt egy évben egyre gyakrabban és makacsabbul teszi és nem értem miért


elég sokat szedtem fel az elmúlt egy évben, tavaly nagyjából 80 kg voltam, de a legutóbb mikor mértek minket a suliban (idén április) már 105 kg, azóta valszeg mégtöbb


nem tudom hogy a súllyal van-e összefüggésben a dolog, vagy inkább azzal, hogy sokkal többet eszem? vagy nincs is köze az egészhez?


előre is köszönöm a válaszokat

17/F



2015. máj. 20. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most arra akasrz utalni, hogy talán nagyobb kábeleket fektetsz?
2015. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha, lehetséges?
2015. máj. 20. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Valószínúleg valahol elakadt benne valami szilárd dolog (pl. jellemzően a wc frissítő tartója, vagy valami illatszeres kis üveg beleesett), emiatt szűkület van és feltorlódik a papír. Szakemberrel, "görénnyel" ki kell tisztíttatni.
2015. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de akkor semmi köze a túlsúlyomhoz? ez megnyugtató :) köszönöm a választ!
2015. máj. 20. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kellene, hogy megnyugtasson! Azért, mert a wc nem miattad dugul el, még fontos lenne, hogy normális testsúlyod legyen!
2015. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne egyél és megszünnek a problémáid.
2015. máj. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, hány éves a wc. Mikor felújítottunk, az akkor 25 éves wc csésze olyan szép állapotban volt, hogy nem igazán szorult cserére. De... úgy gondoltuk, ha már mindent cserélünk, cseréljük ezt is. Mikor kiszedték, akkor derült ki, hogy leghátul, a kifolyó már több, mint félig vízköves volt, sose vettük észre, mert sosem dugult el. Ott már nem tudtuk volna vízkőoldózni, szóval előbb-utóbb gond lett volna vele. Nem lehet, hogy a tietek is el van vízkövesedve hátul, mert ez egyáltalán nem látszik, még ha kiszeded a vizet a takarításhoz, akkor sem.
2015. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 #6 nem kell ide a trollkodás


#7 végre egy normális ember, köszönöm a válaszod

2015. máj. 21. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem a súlyod miatt dugul el, én 108 kg vagyok, és nem tudok akkorát szarni, hogy ne menjen le egy öblítéssel.
2015. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!