Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik országba/városba...

Melyik országba/városba költöznétek legszívesebben és miért oda?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ausztrália,hogy kengurut meg kacsacsőrűt tudjak tartani. ;)

USA-Miért ne?

2015. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

USA, tetszik a nagy tér, az "unalmas" kisvárosok szép környezetben. Tetszik a változatosság, a sokfajta természeti adottság. És beszélek angolul.

Már jártam ott egyébként és tetszett az emberek mentalitása is.

Skandináv országok is tetszenek, bár ott még nem voltam olyan hosszú ideig, csak néhány napokat.

De én itthon is jól érzem magam. Ezért is maradtam itt :)

2015. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk olasz tengerpart. Szeretem a tengert. De ausztriai hegy falu is szuper lenne. Szeretem a hegyeket is. Nyilván az az ideális, ha tengerpart, égbetörő heggyel... S jól jön, ha mediterrán éghajlats nem kell agyonszigetelni a házat...


De ez a hajó már elment, legalábbis egypár évtizedre, minden pénzünket beleöltük egy kis bakonyi házikóba, amit max. feléért tudnánk eladni, ha nem lennénk bénák bármi eladásában :) Dombocska és tó van, szélben lelkes habok, végülis majdnem tenger :D

2015. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Új Zéland
2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy másik városba,faluba,ahol nincs cigány. Valahova az Őrségbe.
2015. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A dunántúlra, a nyugati határ közelébe. Más mentalitásúak ott az emberek. Itt Hajdú-Biharban sokan olyan irígyek, hogy az már kétségbe ejtő...


Ha a Mercedes gépkocsiját le kell mosatni, egy félórás melóért simán kifizet 3-4 ezer forintot. (Zsebből zsebbe)

Ha egy félórás melóval rendbeteszem az elfososodott, elvírusosodott laptopját és adok egy 3 ezer forintos számlát, vísitani kezd, mintha nyúznák, és majdnem sírva fakad, hogy neki ennyi pénze nincsen.

Amikor az autómosós példával szembesítem, akkor már csak hüppög...

2015. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzből? Lenne, amennyi csak kell? (Mármint lelkiismeretfurdalás nélkül?)

Akkor olyan helyre, ahol nagyon szükség van rám. Pl. láttam egy lepusztulóban levő eredetileg gyönyörűnek látszó templomot a Vajdaságban. Odaköltöznék, amig rendbe nem hoznánk, aztán mennék tovább. Segítenék különben elszegényedett embereknek odaköltözni, hogy legyen, aki jár a templomba.

2015. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Svédország.

Ugyanennyi ember, 5x ekkora terület.

2015. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rómába. Menj el egyszer, akkor majd tudni fogod!
2015. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!