Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a dekopirfürészhez új...

Ha a dekopirfürészhez új pengét vennék?

Figyelt kérdés
Van egy dekopir fürész, hozzá egy gyári fürész fej, sajnos elhasználódott meg elhajlott, kérdésem az hogy tipus szerint lehet megvenni hozzá, vagy egységes ? lehet kapni Obi vagy Praktikerbe ?
2015. máj. 28. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
akadnak eltérők, de 98% -ban egységesek szóval ha bemész a boltba és leveszed a polcról az jó lesz. úgyis látod a befogásánál a kialakítást a lapon , hogy egyezik-e
2015. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Na és vastagságra ? úgyértem hogy nem ilyen fa tömböket akarok hasitani, hanem inkább ilyen finomabb munkába használnám, vékonyabb lemezek vágására. Milyen fürész alkalmas ?
2015. máj. 29. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
A befogó részt hasonlítsd össze midre rá van írva ,hogy mire való.Az említett üzletekbe is van ott segítséget is kaphatsz a kiválasztáshoz.
2015. máj. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vékonyabb lemez vágására sűrű fogazás kell. A pengék csomagolására egyébként rá van írva, hogy melyiket mihez ajánlják.
2015. máj. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább szerszámboltba menj.
2015. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van. Szaküzletben van rendes választék, és segíteni is tudnak.

Vigyed a régi pengét, az a biztos.

2015. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, az jó ötlet, eszembe se jutott hogy vigyem az előzőt :) Még egy kérdés,: Az mitől van hogy a penge kiugrik a helyéről, van ez a görgő a penge mögött. na és amellé kiugrott, tehát ferdén vágott. Lehet maga a gép is ilyen gagyi, vagy már a penge volt olyan rossz ? Meghúztam imbusz kulcsal azt a görgőt úgy hogy visszatettem a sinbe a pengét. Vágtam vele újra, viszont eléggé begyürte és meghajlitótta, újra kiugrott a helyéről.
2015. máj. 30. 09:17
 8/8 anonim ***** válasza:
annak a görgőnek szabadon kell járnia, lehet túlhúztad, vagy túl nagy ívben akarsz vágni a fűrésszel és azért ugrál ki, továbbá a lapnak át kell érnie az anyagot amit vágsz ezek a hibák lehetnek
2015. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!