Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban lakom. Az egyetle...

Társasházban lakom. Az egyetlen igazi örömöm az éneklés. A hangom nem a legjobb, de közel sem elviselhetetlen. Ha napközben kieresztem a hangom az, mennyire "gáz"?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyakorolni, de nem merek. Nem gyakran teszem, de néha nagyon jól esik. Ez csendháborítás? Ti eltűrnétek?

Rossz elfojtani a hangomat.


2015. jún. 17. 00:46
 1/4 anonim válasza:
73%
Hmm ezt nagyon jó volt olvasni mert én is hasonló problémákkal küzdök, már jópár éve. Megpróbálok kicsit halkabb lenni, de előfordul hogy észre sem veszem magam és kisresztem ami bennem van, nem érdekel ki hallja vagy ki nem. Néhány visszajelzésen kívül (csak egy tényközlés hogy hallottak énekelni) nem vettem észre hogy annyira zavarná a szomszédaimat. Ha valaki mégis megelégelné, majd szól, addig nekem mindegy :D
2015. jún. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szomszédok fiatalok és elég lazák, ők is zörögnek olykor. De ez nekem valahogy más. Szerintem ebből az lesz, hogy majd szólnak, ha zavarja őket (ha egyáltalán hallják) és akkor megint visszaveszek.
2015. jún. 17. 01:30
 3/4 anonim válasza:
91%

Én panelban szoktam dalolászástól kezdve ordibálásig mindent csinálni, de eddig még senki nem szólt be miatta a családtagjaimon kívül. :'D

Szerintem ez nem gáz. Téged se zavarjon, ez még bőven nem csendháborítás, nyugodtan gyakorolj csak! :) Ha nagyon nem mernéd kiereszteni a hangod, kapcsolj be mellé zenét, az tompítja is kicsit, meg önbizalmat is ad. :)

Aztán majd szólj, ha jön az albumod! :D

2015. jún. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Délelőtt 9-től este 7-ig simán énekelhetsz. Én panelban lakom, énekléssel is foglalkozom. Minden nap 1,5 órát gyakorolok, sok féle stílusban nyomom, de főleg rock dalokat énekelek, néha metált is. Senki nem szólt soha. Ha nem éjszaka, hajnalban vagy vasárnap nyomod, nem fogja a kutyát sem érdekelni. Akik meg eleve kötekedősek, azok éneklés nélkül is kötekednek, azokat le kell tojni.
2015. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!