Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettem egy műbőr pénztárcát,...

Vettem egy műbőr pénztárcát, de írtó büdös szaga van. Mivel tudnám eltüntetni a szagot?

Figyelt kérdés
Már egy hete kint van az erkélyen szellőzni, de még mindig büdös, messziről érezni a szagát.
2010. márc. 3. 11:09
 1/4 anonim válasza:
fokhagyma minden más szagot elnyom:)
2010. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyára kínai, azok ilyen büdösek. Használnak valami ragasztóanyagot, ami veszettül büdös. Én karácsonyi dekorációval jártam így, annyira szörnyű szagot árasztott, hogy használhatatlan volt. Kilógattam hetekre az udvarra, az sem segített. Végül a kukában landolt.
2010. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nem a ragasztója büdös,hanem 1 bizonyos gombaölő szerrel kezelik.Erről már a Tv.-ben is volt szó cipők kapcsán.

Dobd ki.

2010. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, kínaiban vettem, de annyira megtetszett, kidobni nem szeretném. Várok még pár hetet hátha csoda történik :)


köszi a válaszokat!

2010. márc. 4. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!