Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen vastag OSB3 lapot vegyünk?

Milyen vastag OSB3 lapot vegyünk?

Figyelt kérdés

Olvastam itt a gyakorin, hogy kerti ház padlójának OSB lapot is lehet tenni.

Milyen vastag OSB lap kellene egy ilyen kerti ház padlójának? kb. 3 x 3,5-ös kerti ház, földre van téve, nem betonra, és be van kavicsozva az alja.


2015. júl. 12. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a hibát én is elkövettem...


.. megemeltük a házat, alátettünk egy keretet, és úgy padlóztunk.


...ha nem emeled meg, akkor száraz homokot még tegyél az OSB alá, de jól elsimítva, vízmértékkel beállítva.


azért nem írok vastagságot, mert erősen függ az ár a vastagságtól..és ha homokon van, akkor elég a vékonyabb is..

a miénknek alápárnafáztunk, és huszas vastagságút tettünk rá. alatta sünik laknak.

2015. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ehhez van külön alap, arra lett szerelve a ház. Hasonló, mint a másik kérdés linkjében: [link]

Az lett kaviccsal feltöltve, csak szóródnak a kavicsok amikor pl. a biciklit ki-be-toljuk.

Homokkal beszórhatjuk a kavics között és a fém rudakra rá lehet csavarozni az OSB lapokat.

Ehhez milyen vastag kellene szerinted?

2015. júl. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!