Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vetemedett ablak javítása?

Vetemedett ablak javítása?

Figyelt kérdés
Adott a következő probléma.A házam még régi termoplános nyílászárókkal rendelkezik.Viszonylag nagy arányban rendben vannak,viszont van egy-két ablak,ami említésre méltó.Ezek az 1-2 darabok minden bizonnyal el vannak vetemedve.A gond,hogy nem tudom ilyenkor mi lenne a megoldás,mert például az ablaknak csak az alsó része hézagos,az ujjam is szinte befér,viszont az oldalai,fölső része teljesen rendben van,de ugye rögtön az újra akarnak a "szakemberek" is rábeszélni,de erre nincs pénzem,hogy az összeset kicseréltessem.Egyébként próbáltam már +gumiszigetelést berakni(alapból van rajta gumiszigetelés),de ettől csak nehezebben,vagy egyáltalán nem záródott,s nagyon bosszantó,hogy egy nagyobb szélben mozgatja a cúg a függönyt.Szóval ti mit tennétek ilyen esetben,ha "csak" egy-két nyílászáró rossz a házban?
2015. júl. 15. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsereltetnem azt az egy-kettot. Rendes asztalos meg tudja oldani, hogy szetszedi, es a vetemedett darabokat kicsereli benne.
2015. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
S ez kb mennyibe fájhat?
2015. júl. 15. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ez a horonyba rakott szilikon csíkos tömítés, nekem az nagyon bevált. Ha normális szakember csinálja kiméri gyurmával hova mekkora kell és olyat tesz és tömít is és zár is. Már ha egyébként nincs más gond, csak hogy nem zár. Ez akkor megoldás lehet.
2015. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!