Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha szomszédom...

Mi a teendő ha szomszédom mindennap a saját kertjében meztelenül mászkál és nemi életet él?

Figyelt kérdés
A kiskorú gyermekem az ablakból teljesen rá lát a szomszédra mivel tetőtérben van a szobája.
2015. júl. 22. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha a gyereked már betöltötte a 14.-ik életévét,akkor már nemi életet is élhet,a jogok szerint,szóval,mivel a szomszédod a saját kertjében teszi ezt,te ez ellen nem sokat bírsz tenni,hiszen a saját birtokán csinálja. Magyarul,max átmész a szomszédba,és megkéred,hogy ha kint van a kertben bár egy bikinit/gatyát vegyen magára,mert van egy kiskorú

gyereked,és nem szeretnéd,hogy ezt lássa.

2015. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Készíts néhány képet és tedd a postaládájába :-)
2015. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet
2015. júl. 22. 08:57
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Van másik szoba, amelyik nem odanéz? Ha igen, költöztesd át a gyereket abba.
2015. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell kukkolni a szomszédot, és akkor nincs ilyen probléma.

Gondolom a kertje eléggé szeparált, és tényleg csak az emeleti ablakodból lehet átlátni.


Ezek szerint ő mindent megtett az intimitása érdekében. Most rajtad a sor: ne leskelődj utána!

2015. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ja,készíts róla képet! Aztán ha feljelent személyi jogok megsértése miatt? A hülye is kitalálja,hogy melyik szögből és nagyjából,melyik ablakból készültek a képek..
2015. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
40%

Én szólnék neki, hogy legalább egy fürdőgatyát vegyen már fel. Igaz, a saját kertjéről van szó, de például ott szexelni nem számít közszeméremsértésnek? Vagy az csak közterületen van? Nem vagyok tisztában ezzel, bocsi. :/


Egy gyereknek azért nem tesz jót, ha ilyesmit lát, akárhogy is nézzük.. kiskorúról van szó basszus. Beszélj vele.

2015. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem békén kell hagyni a szomszédoknak egymást. Kevés ember szereti, ha azt is megmondják neki, hogy a saját kertjében mit csinálhat és mit nem.


Nincs az a kert semmivel elszeparálva? A szomszéd meg éjjel-nappal nemi életet él? Mert az hogy meztelen, hát a szíve joga. Esetleg ne nézzétek, telepítsetek sövényt, magasítsátok meg a kerítést hogy ne lehessen átlátni ha zavaró, ha meg szándékosan és kihívóan csinálja akkor beszélni kell vele.

2015. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kovpet ***** válasza:
28%
Tévedés, hogy azt csinál otthon az ember, amit akar. A saját kertjében sem csinálhat azt, amit akar, sőt, a saját házában sem (pl az erkélyajtó mögött sem szexelhet, ahova belátni). Kérjétek meg, hogy lesz szíves moderálni magát. Aztán ha nem teszi, akkor fénykép+feljelentés.
2015. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
37%

Na de ne ott éljen már nemi életet, ahol tudja, hogy meglátja egy gyerek. :( Gondolom, tisztában van vele, hogy lakik a szomszédban egy gyerek.


Kérjétek meg, igen. Én mondjuk inkább a páromat küldeném át ennek elintézésére, neki elég határozott fellépése van :D

Ha felháborodik és továbbra sem változtat, akkor mást kell tenni.


Nem olyan egyszerű nem meglátni mit csinál a szomszéd. Nem kell ahhoz kukkolni. Elég, ha odamegyünk az ablakhoz és máris látjuk, mit csinál a másik. Az enyém pl. locsolt tegnap, mikor felhúztam a redőnyt, akaratlanul is azt láttam meg először.

Oké, az ő kertje, de az meg a ti ablakotok, arra való, hogy kinézzetek rajta.

2015. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!