Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sos! Tegnap a viharban először...

Sos! Tegnap a viharban először a fürdőszobában nem ment a világítás gondoltam biztos az izzó égett ki. Kicsereltem utána kinn az ajtó mellett a főbiztosíték ment le. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyszer még vissza tudtam kapcsolni működött is minden kb fél órát most már vissza se lehet kapcsolni. Fiatal lány vqgyok első albim pár hete lakok itt nemtudom ilyenkor mi a teendő ,mi lehet a baj :(

2015. júl. 26. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

tekerd ki a berakott izzót, hátha összegyűrte az érintkezőket a foglalatba.

innen nehéz az ilyesmit javítani. kapcsolgass le mindent és húzzál ki mindent a konnektorokból, úgy próbáld visszakapcsolni. ha nem megy, akkor tulajt/villanyszerelőt keress. ha sikerült, akkor egyenként kacsolj fel illetve dugj vissza mindent és talán megtalálod, hogy mi veri le.

2015. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kihúztam mindent és úgyse lehet visszakapcsolni a főkapcsolónál azonnal leveri megint
2015. júl. 26. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
hívd a tulajt, ez az ő dolga, nem miattad ment tönkre, vagy egyeztess vele és hívj egy valamilyen villanyszerelőt; de egyezz meg vele, hogy kifizesse a végén, mert ez az ő baja.
2015. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!