Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan pakoljátok össze az...

Hogyan pakoljátok össze az ágynemű huzatokat?

Figyelt kérdés

Bárhogyan hajtogatok, rakok egymás mellé huzatokat, amikor áthúzásra kerül a sor, egy órán keresztül tuti, hogy pakolhatok a szekrényben, mert minden összedől, amikor kiszedem az összetartozókat.

Próbáltam úgy, hogy külön kupacba a paplan huzat, nagypárna és kispárna... nem volt jó. Próbáltam úgy, hogy 'belecsomagoltam' a nagy és kispárnát a paplanba. De abból is gubanc lett.

Valamit egyéb ötlet? Ti hogyan csináljátok?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 5. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egymáson van a lepedö, paplan, párnahuzat. Egyszerre elöveszek egy ilyen rakományt, felhúzom az ágyra és kész.
2015. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én picire összehajtogatom és beleteszem a kispárna huzatba.
2015. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lepedok kulon tarolva, de a paplan huzat, kisparna, nagyparna kombinaciot en is egyben tarolom. Ezt kiemelem

es kesz. Persze nem kell zsufoltan tarolni. En nyaron sokszor reggel kimosom, este tisztan felhuzom ugyanazt, igy pakolni sem kell.

2015. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is huzatba szoktam nagy párna huzatot elő veszem és abba belerakom utána elrakom egymás tetejére így nincs gond hogy kiesnek.
2015. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!