Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy jutok fel egy panelház...

Kristabell kérdése:

Hogy jutok fel egy panelház tetejére?

Figyelt kérdés
Augusztus 20-án a házunk tetejéről szeretném majd nézni a tűzijátékot de nem tudom,hogyan kell kinyitni a tetőajtót.Másik panelházban van egy kis dobozszerűség a 4.emeleten,állítólag azzal kell kinyitni,de nálunk nincs ilyen:/
2015. aug. 11. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Inkább ne menj fel. Egyrészt alacsony a korlát, ezért balesetveszélyes (leeshetsz), másrészt nem minden panelház tetején lehet csak úgy mászkálni. Ha rossz helyre lépsz, akkor tönkreteheted a tető szigetelését. Ha észrevesznek, akkor nagy valószínűséggel te állod a javítás költségét.
2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsot,de ez nem válasz volt a kérdésemre:)
2015. aug. 11. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

nem véletlenül nem lehet csak úgy kimenni a lapos tetőre panelházaknál.

mint írta fentebb a bitumenes szigetelést is hamar haza lehet vágni, főleg ebben a forróságban még éjjel is fel van olvadva a bitumen.

ez meg hogy leesel, az már legyen a te bajod.

minden panelnál más a tetőre való kijutás, ahol lift van ott a liftháznál, ahol lépcső ott meg az utolsó emeletnél, de legtöbb esetben max a gondnoknak van kulcsa hozzá, szóval ez bukta :)

2015. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nálunk négyemeletes, lépcsős panelban nincs is kulcs. A létrát kell levenni a falról, odarakni a csapóajtó alá, és kimenni.
2015. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámnak például van kulcsa (10-iken lakik). Egy fél emeletet kell feljebb menni a tizedikről, ott van egy vasrács. Azt kell kinyitni, utána még van egy ajtó, aztán már kint is vagy a tetőn. Kiskoromban én is sokat voltam fent :)
2015. aug. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában hzmesternek + pár embernek szokott kulcsa lenni, szóval maximum elkérheted tőlük. Ellenben onnantól a felelősséget kérdés, hogy vállalják-e. Korlát, stb tényleg nincs, ráadásul a szigetelés is kényes lehet ahogy már irták.


Ha választ szeretnél akkor a fentebbi: Házmestertől kulcsot kérni, ennyi.

2015. aug. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kijutottam még éjjel,köszi a válaszokat
2015. szept. 16. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!