Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete?

Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő. (Tudom, kissé röhejes, tényleg az, de szerintem mindenki kiakadna tőle előbb-utóbb.) A mosógépem tele van a volt lakótársam (néhány hete költözött ki) (vélhetően) f.nszőrzetével... Ezt onnan tudom, hogy minden egyes mosás után egyenként kell kiszedegetnem a ruháimból a kis szőrszálakat - amik nem az enyémek... Így volt ez addig is, ameddig itt lakott, akkor még "elviseltem". Most már viszont, hogy nincs itt, elfogyott a türelmem, szóval szeretném végleg megoldani a dolgot, mert undorító. Próbálkoztam már mindennel: üres mosás, üres mosás színfogó kendővel (hátha az "felfogja" a cuccot, hátha hozzátapad az összes), de semmi nem segít. Szóval ha valakinek bármilyen ötlete van még, könyörgöm ossza meg... :D Köszi! :D

2015. aug. 12. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A szűrőt kitisztítottad már?
2015. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A következő lakótársad fizesd be gyantázásra, vagy borotváljátok :) Most már tudod mennyire megéri a kis befektetés.
2015. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, a szűrőt még nem néztem/tisztítottam, nem szedtem még szét. Lehet, hogy az működne??
2015. aug. 12. 23:27
 4/7 anonim válasza:
75%
nem vagyok ennyire szőrös, nem keresel lakótársat? :D
2015. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:DD
2015. aug. 22. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi lett a sztori kifutása? Furless herceg befutott?
2019. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

porszívóval próbáld meg leszívni róla, vagy kefével ,de mosás előtt. De azt nem tudom, milyen kefe kéne egyébként. Hajkefe, körömkefe, cicakefe, cipőkefe;


vagy pl ha van a porszívódhoz egy kefefejed, akkor az is jó lehet; nekünk a porszívonkon van egy ilyen szelep/zsilip, ami elől tehát elhúzzuk ami elzárja (kinyitjuk), akkor nem olyan erősen szív; tehát lehetne akár vele talán ruháról is leszedni a szutykot. vagy pl nemtom, mosodában esetleg kérdezd meg; de amúgy lehet,hogy ő se tudna megoldást; pl egy mosodás; csak azt mondaná, hogy tud, hogy fizessél nála egy mosást; én ezt nem tudom (remélem nincs ilyen:)) na, szóval szerintem valami finomabb fajta kefével, pl porszívóé, keféld át; vagy még akár celluxszal átmehetsz rajta, hogy így tapkodd oda rá a ruhára; szintén még szárazon; és akkor hátha beleragadnak a kis szöszök a celluxba. Na és akkor tehát csak odaérinted, odanyomod a celluxot/akár vastagabb ragaszószalagot; akár kisebb felületen próbáld ki, hogy mennyire könynen kiszedhető/lehúzható a szalagcsík. Vagy pl , jaj, igen, na, vannak ezek a gyantacsíkok is, de azt nem tudom, mennyire tudod felmelegíteni, tehát ilyen esetre szerintem talán jobb a cellux, meg a ruhának is megvan, hogy mennyi hőt bír ki,mert szerintem elég melegnek kell lennie a gyantának, hogy használjon, tehát ilyen tépőzáras jellegű gyantára gondolok, mint a cellux vagy a sebtapasz; de legyen inkább cellux, és akkor ez tuti jó, nem kell melegíteni, és elég hosszú csíkokat le tudsz tapasztani, majdpedig lehúzod.

2021. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!