Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyibe kerülhet...

Szerintetek mennyibe kerülhet egy óceánnal körülvett sziget, jöhet forintban, dollárban és euróban. Mennyi zsét kell összeszedjek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, hogy ott csak gyönyörű lányok legyenek meztelenül, jó fajta cannabis teremjen és minden pohár sör után lelufizzon le egy csaj.


Nem kell nagy sziget csak egy havert viszek.


2010. márc. 10. 11:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerk: minden pohár sör után lufizzon le egy csaj.
2010. márc. 10. 11:43
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
ott lesz a haverod... majd lelufiz ő minden sör után... :D
2010. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te kis betyárkörte, engem ne a haver lufizzon le hanem egy betépet jázmin egy gyönyörű nő.
2010. márc. 10. 12:07
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kell sok. Szívjál még egy kis cannabist, vagy technokolt, oszt ott is érzed magad. A sör után magadra kötöd a porszívót, és kész! Occsón megúszod!
2010. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért kell óceánnal körbevett sziget?Vedd meg a Margit szigetet,és csinálj belőle türelmi zónát,akkor majd lesznek széplányok.Jófajta cannabiszt ott is termesztehetsz,de előtte kérj tanácsokat Farkas Pétertől,hogy kell:)

Lefizeted a politikusokat,a polgármestert, és megkaphatod 20 millió euró-ért:)

2010. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogyne, Margit sziget mi? Te meg majd a panelodból jössz a csajaimhoz lufiztatni meg eltépni a cuccosomat. Bírnád tudom, de ha 200 millió euró-ért veszek egy szigetet akkor már veszek betépett cápákat is, azok majd őrzik a szigetet.
2010. márc. 10. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Szörnyen jövőbemutató projekt... Kint röhög a saját életed, nem engeded be?
2010. márc. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Neked annyi pénzed sose lesz,hogy vegyél egy egész szigetet,de sok szerencsét,próbálkozz csak :)
2010. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyen csak 0.75
2010. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod h egy csomó csaj lesz ott meg hogy nem kell nagy hely mert csak egy haverod viszed?Csak én érzek ebben hibát?
2010. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!