Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet manapság normális...

Hol lehet manapság normális törölközőt venni?

Figyelt kérdés

Olyan törölközőre lenne szükségem, ami felszívja a nedvességet, és nem csak szétkeni rajtam, plusz jó lenne ha nem szöszölődne még a 10. mosás után is.

Hol tudnék ilyet venni? konkrét név, márka, link is jöhet.


2015. aug. 23. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pamutot vegyél. Én a Skála Metróban vettem jó áron jó minőségű török pamut törölközőket. Kikában is érdemes próbálkozni. Az első néhány mosás előtt nem jó nedvszívó egyik sem.
2015. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használt ruha kereskedésekben nagyon jók vannak ,még újak is .
2015. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, valami konkrétabbat tudnál mondani? Márka, vagy ilyesmi. Továbbá, hogy mennyibe fáj darabja a nagy törölközőnek :) A Skála Metró elég jól megközelíthető nekem
2015. aug. 23. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Goodness márkanév van az enyémen, nem drága - mérettől függően talán 3-5 ezer között. A galérián mindjárt elöl vannak kitéve. Néha benézek, még vennék többet, de mostanában nem voltak szép színek. Néha lehet ott kapni magyar Belmanetti gyártmányt is, azok is jók. A pamuton kívül a bambusz is nagyon jó anyag, de az ritkábban van.
2015. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!