Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tudnám a lakásban lévő...

Mivel tudnám a lakásban lévő hangyákat kiirtani?

Figyelt kérdés
Hangyairtó oké,holnap majd veszek.Addig esetleg van valami más,amitől elpusztulnak?Most vettem észre,hogy van egy pár,de már nem tudok elmenni sehová irtószerért.
2010. márc. 10. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Holnapig nem lesz semmi bajuk, és nem fognak megszökni a hangyairtó elől. Neked sem lesz tőlük bajod.
2010. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze,csak nem szeretném,hogy reggelre több legyen belőlük,van egy kislányom,aki most kezdett el mászni.Jó,nyilván nem teszem le addig a földre,csak gondoltam van valami amivel addig is megszabadulhatnék tőlük.
2010. márc. 10. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol lukat látsz, vagy gyanítod, hogy bejönnek, önts egy kávéskanálnyi domestost, maguktól el fognak menekülni. De érdemes megkeresni majd a lukat és begipszelni, betömíteni.
2010. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlani szokták a sütőport, sót, ecetes vízzel a felmosást, fokhagymagerezdet az útjukba...

Én kipróbáltam mindet, a kertbe a használt kávézaccot, a lakásban a hangyairtót, legerősebb rovarirtót, hangyacsapdát, de a nyomik csak nem akarnak kevesebben lenni. Legutoljára a csavarlazítót mondták, de azzal még nem próbálkoztam.

2010. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok.köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 10. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod,hol jönnek fel,oda önts egy kevés sósavat.Az még a fészekben levő hangyákat is elpusztítja.Csak a kislány ne menjen a közelébe,amíg jól fel nem mosod.
2010. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam az ecet nem vált be! Csak a hangyairtó. Sajnos nagyon éhesek, minden apró morzsára előbújnak rejtekhelyükről.
2010. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nálunk is voltak hangyák. Mi a Raiddel sikeresen elűztük / kiírtottuk őket. Ez úgy működik, hogy esznek ebből a finom kis kajából, ami természetesen mérgezett és beviszik ezt mérget a bolyba, Ettől aztán volt boly, nincs boly. Nálunk bevált. Itt a link: [link]
2010. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!