Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Leanderrel osszel telen mi...

Leanderrel osszel telen mi legyen?

Figyelt kérdés
Elore is koszi a segitseget! Erkelyen tartom a jo idoben, de lassan bevene tenni. Lakasban nem huzna ki tavaszig? Pincebe tudnam levinni, de ott semmi feny nincsen. :( keves, felhomalyos kihuzna?
2015. szept. 10. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
De, kihúzza a lakásban tavaszig. Mások se Nápolyban teleltetik. Csak ne konyhába, fürdőszobába vidd, mert a párát nem szereti. Leveleket mindneféleképpen le fog dobálni, és télen is öntözni kell. A lehető legkésőbb kell bevinni és a lehető legkorábban kihozni. nulla, minuszegy fokot a lenader még kibír.
2015. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tedd őket a pincébe simán kihúzza nem lesz semmi baj.

Nálunk is így van .

2015. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A pincebe koromsotet van, nem baj? Vhol ugy olvastan, hogy ilyenkor teljesen vissza vagjak. Lakasban kibirja akkor az lesz.
2015. szept. 10. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van tetőtérbe vezető lépcsőház, akkor oda tedd. Én annak a fordulójában teleltetem, de van világítóablak. Nem koromsötétben, azt nem bírná ki. Ledobált néhány levelet, de amikor kitettem, dúsan virágzott.
2015. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lakásban ledobálja a legtöbb levelét, plusz csúnya, vékony, megnyúlt, sárga hajtásokkal lesz tele, amiket tavasszal le kell vágni.

Keress valami hűvös helyet, akár rokonnál, ha otthon nincs. Ahogy a kérdéskiírásodnál van, a félhomályos, hideg hely megteszi, én is pincében teleltetem őket, a kisablak közelében, félszárazon, hogy ne hajtsanak. A levelek így megmaradnak.

Nagyon visszavágni csak akkor szabad beteleltetéskor, ha ideálishoz közeli a telelőhelyed. Mert ha mégsem jó a telelőhely, és megnyúlt hajtások fejlődnek rajta, akkor azokat a tavaszi metszéskor le lehet takarítani.

2015. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!