Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az ORION...

Fecó7104 kérdése:

Mennyire megbízható az ORION OSPL-9000IN 2.6 KW Inverteres split klíma?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem túlságosan ajánlott kategória/márka. Ha csak kicsit hűteni akarsz vele néha, talán jó lehet, de nem tudni meddig fogja bírni. Ha szerencsés vagy, kifogsz egy jó darabot és nem hibásodik meg, viszont ha igen, nem túl jó a szervizháttere.
2015. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! igazából csak nyáron használnám abban a pár hétben amíg ez a kibírhatatlan meleg van és csak egy 18nm es szobában de akkor lehet hogy másfele keresgélek
2015. szept. 20. 14:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet hasonló áron???
2015. szept. 20. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ebben az árkategóriában nem sok klíma van sajnos, de mivel írtad hogy csak nagy melegben hűtenél vele kicsit arra jó lehet. Ha esetleg +20 ezer ft-ot rászánnál akkor van pl. ez: [link] a midea sem egy csúcs márka de azt szokták mondani róla hogy egész jó. Csúcsmárka a Daikin, de az 140-ért van: [link] Egyébként az Orion sem ördögtől való, csak nagyobb az esélye hogy meghibásodik és a javítás problémásabb lesz, mintha egy jobb minőségű, ismertebb márkát veszel. Arra a célra hogy csak néha hűtögess vele, jó lehet. Én is klíma vásárlás előtt állok, linkelek 2 fórumot amiből nagyon sokat lehet tájékozódni, klímások is vannak, esetleg ezt a kérdésedet is felteheted ott, érkezne több embertől is válasz. [link] , [link]
2015. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon jól jött!
2015. szept. 22. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2015. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lelahel válasza:
Nekem ilyen klímám van és semmi gond nincs vele, legalábbis eddig nem volt. Szerintem ár-érték arányban jó. Csendes, a belső és a külső egysége is. Habár ami elromolhat......
2015. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi ez értékes volt! Mióta használod és milyen sűrűn?

nem csak a minősége miatt aggódtam hanem hogy mennyire lesz ez nekünk csendes hiszen egy 18nm es hálószobát hűtenénk vele azt is csak késő délutántól reggelig. Ezért fontos hogy csendes legyen és panellakás révén a külsőnek is csendesnek kell lennie!

Ahogy olvasgattam mindent tud amit egy profi klíma.

lehet hogy maradok az orionnál....:-)

2015. szept. 23. 17:04
 9/10 lelahel válasza:
2013 óta, értelemszerűen a hőségben de néha ősszel mielőtt bekapcsolom a fűtést használom a klímát is fűtésre. 1mm ezerért nem nagyon kapsz inverteres klímát de szerintem 3.5-öst vegyél ha a többi helyiséget is akarod majd hűteni.
2015. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak ezt az egy szobát akarom hűteni! Anyós azt mondta neki nem kell! Ha meg mégis akkor majd megoldja magának....:)
2015. szept. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!