Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell viragot nyomtatni?

Hogyan kell viragot nyomtatni?

Figyelt kérdés
A baratomtol kaptam egy gyonyoru viragcsokrot es a viragjat szeretnem lenyomtatni hogy megmaradjon emlekbe.Hogyan csinaljam?Azt tudom hogy allitolag konyvbe kell rakni.de aztan?Az jo ha lefujom hajlakkal amiutan lenyomtattam?Vagy hogy csinaljam hogy megmaradjon?
2010. márc. 14. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne préseld le, úgy csúnya lesz. Keress egy nagyobb jól záródó fémdobozt, töltsd fel mosóporral, és ebbe állítsd bele a virágokat, úgy hogy teljesen ellepje a mosópor. A dobozt jól zárd, be, le is ragaszthatod, kb egy hét múlva kinyithatod megnézni, hogy jó-e már. Ez kiszív belőle minden nedvességet, és úgy szárad meg ahogy volt, még a színét is megtartja! A mosóport utána természetesen felhasználhatod még mosásra! Sok sikert!
2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!