Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha rendelek netről egy csomago...

Ha rendelek netről egy csomagot házhozszállítással, de nem vagyok otthol, amikor kihozzák, akkor a postán lehet átvenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valamikor hosszabb ideig, pl. 2-3 hétig nem vagyok otthol, és én rendeltem valamit, amit akkor hoznak, amikor senki sincs otthol. Mi lesz a csomaggal?
2015. okt. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Visszamegy. ha 2-3 hétig nem vagy otthon és előtte rendelted, akkor a postán sem tartják ott (max 10 napig).

Ha az eladónak még egyszer el kell küldenie, akkor azt Neked kell szintén állni, mert a Te hibádból nem lett átvéve.


De kérdezem én, ha tudod, hogy elutazol, akkor miért rendelsz előtte?

2015. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért jó a futárszolgálat, lehet előre időpontot egyeztetni.
2015. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert az a baj, hogy nem tudom előre, hogy mikor leszek ott, meg mikor nem. Gondoltam, hátha ott tartják a postán egy darabig, és ha kapok értesítést valahogy arról, hogy megérkezett a csomag, akkor érte tudok menni.
2015. okt. 6. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy 2-3 hétig nem leszel (első vagyok)

Igen, kapsz értesítést róla, ha nem találnak otthon, de ha 2-3 hétig nem vagy otthon, akkor teljesen mindegy, hogy lesz-e értesítőd vagy nem, mert max 10 napig tartják ott a csomagot (de van, amikor csak 5 napos) - így visszafordul a csomag.

2015. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a postán, hogy a "Postán maradó" jelzés esetén meddig tartják ott.
2015. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1,4 vagyok:

" Miért érdemes postára kérni a csomagot?


Mert szombaton is nyitva tartó postákon is átveheti postán maradóra címzett csomagját.


A feladó határozza meg, hogy hány nap legyen az őrzési idő: 5 vagy 10 munkanap.

Ezen időintervallumon belül a címzett akkor megy érte, amikor akar."


Mint már írtam, 5 vagy 10 nap.

2015. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egy gyors kérdés, biztos, hogy az MPL fogja kézbesíteni? Elég sok webáruház más futárcéget használ... Nagyon nem mindegy
2015. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!