Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magára meritek hagyni a...

Magára meritek hagyni a hősugárzót, ha nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
HA valaki elmegy otthonról, akkor minden esetben áramtalanítani kell a hösugárzót (IS), mielött esetleg leég a lakás. Otthagyni bekapcsolva igen nagyfokú felelötlenség, ha emiatt tüz lesz, akkor még a biztosító sem fizet, söt az esetlegesen a szomszéd lakásokban keletkezett kárt is az illetönek kell megtérítenie.
2015. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se merem magára hagyni, azért kérdeztem, hogy egyáltalán lehet-e? Amúgy is mindig parázok, ha nem vagyok otthon, hogy kihúztam-e :)
2015. okt. 13. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, voltak már így lakástüzek.
2015. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagyom, félek a következményektől-mint írták!
2015. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
igen, magára merem, csak akkor nincs bedugva:-)
2015. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy. Meg nincs is értelme.

A hősugárzó nem melegíti fel a szobát, csak a közvetlen környezetében lehet érezni, hogy melegít, pl. mellette ülsz, ezért felesleges is bekapcsolni, ha nem vagy otthon.

Egyébként nekünk olyan van, hogy ha felborul, eldől, akkor automatikusan kikapcsol. De így sem hagynám soha bekapcsolva, ha elmegyek.

2015. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!