Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok megszabadu...

Ti hogyan szoktatok megszabadulni a kiégett villanykörtéktől?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Kukába dobjuk. Remélhetőleg nem akarsz újabb szelektív gyűjtést ?? Ez itt MO-on nem megy.
2015. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A "hagyományos" villanykörte nem veszélyes hulladék!

Mehet a kukába!

2015. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Belevágom a kukába és remélem, hogy szétpukkan.
2015. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Vajon hány éves lehet a kérdező hogy most merült fel a kérdés? Ha mondjuk 30 akkor min 10-15 rossz villanykörte összejöhetett már élete során amit még nem dobott ki.
2015. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megeszem a lemezmenetig, majd ki dibom
2015. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
-én a haveromnak földugom ))
2015. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bedobom az erre rendeltetett gyűjtőbe. Errefelé minden második sarkon akad ilyen, nem esik nehezemre elvinni valamelyikhez egy pehelykönnyű izzót...
2015. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%

"Kukába dobjuk. Remélhetőleg nem akarsz újabb szelektív gyűjtést ?? Ez itt MO-on nem megy."


Jah, Mo-n semmi nem megy de az ilyenek miatt mint te. Egyébként ezer éve van hozzá szelektív gyűjtő, pl egy rakás Spar-ban, meg mindenfelé.

2015. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4: Nem tuti, én 39 éves vagyok és én sem tudom, hova kerülnek. Odaadom a páromnak és elviszi, ő jár el többet itthonról, plusz odavan értük, ha elmegyünk egy hipermarketbe, sokáig áll az izzólámpáknál. Ahogy én a papír-írószer szekciónál ragadok le :D Az elemeket is neki adom.

Itthon csak a papír, fém, műanyag cuccoknak van saját kukájuk, illetve a szerves anyagoknak, de ez utóbbit helyben tudjuk üríteni.

2015. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű..2~300 méterre van egy Obi,annak az előterében,a budi mellett van a gyűjtő,ízzónak,energiatakarékosnak,fénycsőnek,elemnek,stb.Minden üzletben így van.
2015. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!