Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ma volt fent nálunk egy nő...

Ma volt fent nálunk egy nő aki eddig soha se, és azt mondta hogy gáz szag de mi nem érezzük egyáltalán. 6-7 éve felrobbant a gázunk de azóta minden ki van cserélve, de a fal nem lett azóta festve. De ha tényleg gáz szag lenne azt mi éreznénk nem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem volt az valami tolvaj?

Az imént olvastam, hogy ál-gázellenőr ment ilyen céllal, de pechére infarktot kapott a munkája közben. Nem szabad akárkit beengedni a lakásba.

2015. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos anyagok annyira képesek adszorbeálódni a porózus falba, hogy valóban akár évekig is lehet érezni a szagot. Ti nyilván megszoktátok, de az idegen nő számára újdonság volt.
2015. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tolvaj volt, anyu barátnője(vagy is csak volt xd) .
2015. nov. 14. 20:45
 4/11 A kérdező kommentje:
én megszagoltam a konyhába mindent de semmit nem éreztem, és szerintem ha a gáz szivárogna akkor azt érezném akkor is éreztem csak attól félek hogy akkor hozzá szoktam a szagához és ezért nem érzem most de akkor lehet a fal miatt sőt biztos.
2015. nov. 14. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívj át egy barátot, szomszédot.
2015. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akár ki áthívok ha falba benne van még a szag akkor ugyan úgy érezni fogja

de szerintem amit a második válaszoló mond az lehet :)

mert azért ha szivárogna azt azért éreznénk mi is

2015. nov. 14. 21:25
 7/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
Éreznétek, direkt ezért van etántiol hozzákeverve.
2015. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
Több barátot ismerőst szomszédot hívjatok át, ha többen is érzik akkor szakember kütyüvel megméri van a ténylegesen gáz, ha van majd mondjátok mi volt stb és intézi. Ne hagyd annyiban ez veszélyt is rejt, nem akarlak ijesztgetni de intelligensebb komolyan venni.
2015. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
Ha van szag de nagyon kicsi azt lehet van aki érzi más meg nem.
2015. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni. Nem sok embernek van érzékeny szaglása. Én is kiszúrom a penészt, romlott tejet, gázszagot ott, ahol amikor a többiek még nem érzik.
2015. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!