Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győr, Szombathely, esetleg Bp?

Győr, Szombathely, esetleg Bp?

Figyelt kérdés
Zala megyéből költöznék, és munkát vállalnék. Érdeklődnék, hogy akik laktak az adott helyeken,melyik város, amit javasoltok? Bp nekem túl nagy, zsúfolt, de azért még az is szóba jöhet. Nyilván persze sokat számít, hogy kapok munkát, most csak véleményeket szeretnék az adott városokról. Szóba jöhet még más, Dunántúli város, így Veszprém és Pécs is.

2015. nov. 19. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok de Dunántúlról jöttem fel. Mindegyik felsorolt városban lehet szerencséd, nyilván a megfelelő környék ajánlott. Budapest nekem is túl sok volt az elején de megszoktam.

Veszprém nagyon kulturált, az emberek is normálisak, szép, nyugodt város. Ezt ismerem leginkább a felsoroltak közül. Hozzád viszont talán Szombathely közelebb lehet, közel van a nyugati határhoz, a színvonal egész más mint keletebbre.

2015. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik se, inkább Székesfehérvár.
2018. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!