Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A REimage nevű "vírusölő"...

FLE kérdése:

A REimage nevű "vírusölő" vírus kéretlenül feltelepítette magát a gépemre. Hogyan tudom kiirtani? Megkerestettem a program minden elemét, kijelöltem, majd törlést indítottam. Megduplázódott a program minden eleme.

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes törlés,le kell formázni a gépet.
2015. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Malwarebytes Anti-Malware nem tudja leszedni? Szerintem az az egyik legjobb vírusirtó.
2015. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Meg lehet próbálni egy vírusirtót, vagy egy törlést cmdből...
2015. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy nod32 próbaverziót!

Az elbánik vele szinte biztos.


ha nem menne akkor van egy ComboFix nevű cucc. Az elég brutál, de csak saját felelősségre, mert lehet olyat is töröl amit te nem tartasz veszélyesnek... ;-)

2015. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez is hasznos lehet:


[link]

2015. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszolo vagyok,hiába pontoztatok le,a férjem 15éve lefertőzött gépekkel foglalkozik.Az utolag feltett virusirto soha nem lehetsz biztos benne ,hogy törölni tudja a virust.A rendszerben bárhol megbujhat.A tárolt anyagok más eszközre valo mentése sem biztos (pendrive),mert azt is lefertözheti.A virusirto is aktiválhat egy másik virust ami megbujt a gépen és még nem aktiválodott.
2015. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!