Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az amikor...

Szerintetek szép az amikor karácsonykor a háztető körvonalát kivilágítja a fény kábel?

Figyelt kérdés

Mndig is tetszettek nekem ezek,amikor így van kvilágítva egy hàz.

Most adott a lehetőség,hogy nekünk is ilyen legyen. Szerintetek vegyek kábelt az egész házra? Vagy már annyira nem divat? ( úgy láttam,hogy már az elmült években mindeki csak karácsony elòttmeg után pár nappal és csak pár órára világít ki azt ennyi) nyilván a villanyszámla miatt mindenki visszafogottabb lett. Szerintetek?


2015. nov. 30. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem, de mivel ez a te házad ezért olyanra csináld amilyenre te szeretnéd(és nem illegális)
2015. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hangulatos, ha meg tudod tenni, szépen fel lehet dobni a házat:)
2015. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik az olyan :)


Jópár éve laktam olyan helyen, ahol egy ház vagy 1-2 hónapig ki volt világítva ilyenkor, nagyon erősen és nagyon szépen. Tekintve, hogy eme budai villánál milyen menő autók álltak folyton, nem izgathatta a villanyszámla... Szép volt.


De ha valaki egyszem néhány méteres ledes valamit pakol ki (azt, ami különböző hosszú függőleges kis "lefolyó" ágakból áll), az is nagyon-nagyon szép nekem. Vagy amikor telepakolják a fenyőt vagy a tuját...

2015. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt a környéken azoknak van ilyen töbnyire akik vállalkozók,de nem mindegyiknek. Szépek ,de amikor a település bármelyik pontjából már messziről látni azt,na akkor vagyok úgy,hogy ez igen,ott tényleg karácsonyi fények, hangulat van az olyan különlegesebb,mintha valami kis apróság van,de az is szép tud lenni.

Viszont egy kicsit aggódok,nehogy baj legyen belöle.. Egy egyszerű fény füzért könnyebb letépni,mint a kábelt,főleg ami egyes helyeken kb 20 méter magasan van,mert 2 szintes házunk van. Ledes kábelt akarok egyébként,

2015. nov. 30. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a jellegzetes amarikai giccses, nyálas dolog.
2015. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
meg karácsony után milyen jó lehet leszedni onnan. egész évbe ha kintmarad úgyis tönkremegy nekem a házon fentmaradt a fénykábel egész évre és helyenként már nem világít és sokkal sötétebb mattabb lett. nem érdemes kinthagyni se.
2022. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!