Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki tudja azt megmondani, hogy...

Ki tudja azt megmondani, hogy új török vegyestűzelésű kazánnál miért forr fel a viz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért még írhatnál pár dolgot . Zárt v. nyitott rendszerű a radiátorok melegek e? Mivel fűtesz van e huzat szabályzó. Kerigetős vagy gravitációs esetleg? Ilyesmiket írhatnál hogy az ember legalább találgatni tudjon mi lehet a baj. Mert hát nekem is vegyes van de még soha nem rottyant meg.
2015. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fával tüzelnek,nem az enyém annyit tudok amit a gyerekem mond.Új a kazán,az előző talán felrobbant,mert a tata jól megrakta.De szerintem az egész nem jól van megszerelve a házban.Radiátorok vannak,Keringető szivattyú is van.Én a jó Vinyisztó kazánt ismertem,azzal nem volt semmi gond.Mi szénnel fűtöttünk,talán itt is a fa helyett azt kellene megpróbálni.
2015. dec. 6. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem tudni hívjanak ki egy központi szerelőt az a biztos.
2015. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fatüzeléssel fel tudják forralni a vizet, akkor szénnel szét is tudják égetni az egész vízteret, vagy kiolvasztani a tűzteret... Lévén a szén sokkal több energiát (hőt) ad le égés (izzás) közben, mint a fa. Szóval ezt az ötletet szerintem nem igazán lenne egészséges felvetni nekik.


Valami nem jól van a rendszerben, ha forralja a vizet, és inkább a probléma okát kéne kideríteni, mintsem elvetélt ötletekkel traktálni őket.

2015. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!