Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig hasznaljatok a törölköz...

Meddig hasznaljatok a törölközöket, mielött kidobjatok? Mi a normalisan elfogadott?

Figyelt kérdés
Anyu gyakorlatilag mig lyukas lesz, ill. a csaladnak meg azutan is, de ha vendegek mennek hozza, elrakja szem elöl. Barhol mashol vagyok, mintha mindenkinek vadi uj törölközöje lenne csak, puha es kinezetre is teljesen uj. Igy nincs elöttem pelda, mikor szoktak kidobni.

2015. dec. 26. 00:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Lehet összevarja 3d-ben, azért kocka XD
2015. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

A textiliparban nem négyzetről szoktak beszélni, hanem kockákról.

Pl. skótkockás ing.

A köznyelvben anyagok darabolásakor ezért mondanak kockát, nem négyzetet.

2015. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Én kb. 10-12 évente cserélem a törölközőket. Kikopnak és meg is unom őket. Nem egyszerre, általában 2-3 évente párosával veszem őket. A régieket elhasználom porrongynak, stb. Rongyos, kikopott törölközőt még magunk közt, a családnak sem teszek ki.


Anyámnál szintén megvannak még az 50 éves, nászajándékba kapottak is, bár csak állnak a szekrényben...

2015. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. dec. 26. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!