Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg akarok tanulni horgolni....

Meg akarok tanulni horgolni. Tudtok olyan oldalt ahol elmagyarázzák?

Figyelt kérdés
Karácsonyi díszeket akarok horgolni.

2015. dec. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én youtube videók alapján tanultam, ott látod is, mit hogyan csinálnak. Beírod, hogy horgolóiskola, vagy horgolósuli, és kidob egy csomó oktató videót.
2015. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barkafonal.hu horgolósulija.

Évtizedek óta kötök, onnan tanultam meg egy hétvége alatt horgolni.

2015. dec. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is youtube-ról kezdtem, aztán blogokat néztem, onnan tanultam a mintát olvasni, most meg már angolul is megy, csak leírás alapján. :) de segítek elindulni. Így nézd meg sorrendben: láncszem, rövidpálca, egyráhajtásos pálca, kétráhajtásos pálca, hamis pálca, láncszem gyűrű, ha jól megy, akkor magic loop (bocsi, magyarul mem tudom, és nem hiszem, hogy varázs hurok lenne, de a vidiken látszik, és nagyon hasznos), aztán félpálca, ha már nagyon benne vagy, akkor szintén pár angol a kövi lépcső: front post double crochet, back post double crochet, tunishian crochet, foundatipn single crochet, foundation double crochet... És a többi... :) facebookon sok horgolós oktató vidik vannak, minták videókkal, ötletek, minden... :) ha nem lenne net, nem tudnék horgolni... ;P
2016. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, ha van vmi kérdésed, írj priviben! ;)
2016. jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!