Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Láttatok már egy színű viaszos...

Láttatok már egy színű viaszos vászon terítőt?

Figyelt kérdés
Nekem még nem sikerült. Kockás, csíkos, de leginkább giccses mintájúakat szoktam látni. Egy szinűek közül szeretnék választani.
2016. jan. 8. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, néha még egy normális kockásat sem látok, csak holmi csiricsáré, giccses kacatokat.
2016. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre pedig az a magyarázat, hogy jórészt falun használják ezeket, nekik pedig az kell, hogy minél virágosabb, tarkább, színesebb legyen.
2016. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm, rokonom használja városban, én meg falusi létemre utálom a csiricsáré, tarka förmedvényeket. :)

ON: Sose láttam még. Utálom, ha tönkremegy, mert egy kínszenvedés vmi kulturáltat találni.

2016. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszínűt még soha nem láttam.

Debrecenben a Diego szőnyegboltban van néha kedvemre való, akkor több métert veszek. Legutóbb kávészemes, illetve irdatlan mennyiségű és sokféle száraztészta volt ráfotózva, ezek jól mutattak.

2016. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik eléggé egy véleményen vagyunk! A linkek sem győztek meg az ellenkezőjéről,miután ott sem sima egy színű asztalterítőket látni, amit kerestem volna.

Megpróbálom féken tartani tulzó igényeimet.

Köszönöm, hogy írtatok.

2016. jan. 10. 13:59
 7/7 anonim válasza:
Auchan-ban vettem a múltkor egyszínű bordót. Nagyon jól néz ki.
2016. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!